Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 7 Popüler Youtube Kanalı

1,981 Toplam Okunma

İşte Popüler Youtube Kanalı listemiz.

Youtube’da ilgi alanlarınıza göre eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir çok yerli/yabancı kanal mevcut. Son günlerde özellikle Türk Youtuber’ların da atağa kalktığını görüyoruz. O yüzden sizler için takip edilesi 7 yerli ve yabancı Youtube kanalını sıraladık.

 

1) YAPYAP

YAPYAP Abone sayısı: 2.777.896

YAPYAP, günlük hayata dair ilginç ipuçları sunan bir kanal. Bazı videolar hayatınızı kurtaracak cinsten bazıları ise sadece eğlence için. Aktif şekilde yeni videolar yükleyen kanal kesinlikle takip edilesi.

 

2.) OHA Diyorum!

OHA Diyorum Abone Sayısı: 3.244.576

İlginç, komik, faydalı ve buram buram eğlence kokan, enteresan soruların sorulup cevaplandığı videoların yanısıra gerçekten de “oha” diyeceğiniz eğlenceli ve şaşırtıcı deney videoları mevcut.

 

3) Burak Oyunda

Burak Oyunda Abone Sayısı: 2.610.530

Sıradaki Popüler Youtube Kanalı oyun tutkunları için. Burak Oyunda kanalında Youtuber’ımız sevdiği oyunları oynarken eğlenceli videolar çekiyor, oyunlarda geçilemeyen yerleri gösteriyor.

 

4) İdil Tatari

İdil Tatari Abone Sayısı: 591.509

Mutfakta vakit geçirmeyi seven her gastronomi tutkununu kanalına davet eden İdil Tatari, haftanın 5 günü video yayınlayarak pratik, kolay, lezzetli yemek ve tatlı tariflerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Ayrıca mutfakta hayatınızı kurtaracak ipuçları da paylaşıyor İdil hanım.

 

5) Ruhi Çenet

Ruhi Çenet Abone Sayısı: 2.287.772

Etkileyici anlatımıyla izleyenleri etkileyen Ruhi Çenet, sizleri bilgilendiren, şaşırtan hatta ürküten videolarla buluşturuyor.

 

6) 5-Minute Crafts

5-Minute Crafts Abone Sayısı: 3.876.340

Türkiye’de de hayli takipçisi bulunan 5-Minute Crafts ilginç videolar paylaşarak hayatı kolaylaştıran küçük fikirler sunuyor. Kanal ayrıca günlük hayatımızdaki araç gereçlerle ilgili doğru bildiğimiz yanlışları da gözler önüne seriyor.

 

7) TED Talks

TED Talks Abone Sayısı: 7.298.036

Dünyanın her köşesinden güvenilir, tanınan, fikirlerine değer verilen insanların TED Konferansı aracılığıyla yaptığı konuşmalarını paylaşan kanal, “Yaymaya değer fikirler” sloganının hakkını veriyor.

 

 

 

 

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir